Як зробити візит до стоматолога приємним

Як зробити візит до стоматолога приємним

Це зовсім не жарт. Є дуже багато способів, не лякатись візита до стоматолога. Більше того, в певному розумінні, можна отримати задоволення, може не під час лікування, а одразу після нього.
1. Налаштуйтесь на приємне і не думайте про погане. Багато хто уявляє собі жахливі картини страху та болю. Цього категорично не можна робити. Краще згадати улюблений мультфільм. Наврядчи є людина, яка лякається мультиків 🙂

2. Випийте трохи заспокійливого,але не перестарайтеся. Неадекватного пацієнта ніхто лікувати не буде.

3. Згадайте, нарешті, про те, що в сучасній стоматології є знеболення. Багато пацієнтів нашої клініки, пролікувавшись під анестезією ( знеболенням) всього лише раз, стали спокійно ставитись до відвідання стоматолога.

4. Якщо Вас дратує звук бормашини, візьміть з собою на прийом плеєр з навушниками. Я гадаю, якщо ви поясните всю ситуацію, то лікар не буде проти.

5. Оцініть необхідність походу до лікаря. Хворий зуб, що не дає вам спокою, негарна посмішка, неприємний запах з роту та ін. Подумайте про те, що чим раніше ви підете до лікаря, тим менше грошей та сил на лікування буде витрачено.

6. Заплануйте що небудь приємне після візиту до стоматолога, як вдячність собі за відважний вчинок. Сходіть в кафе, заплануйте похід по магазинам, в кіно або театр. Нехай Ваш візит до лікаря асоціюється з чимісь приємним.

7. Подумайте і про те, що після візиту до стоматолога, скинете тягар з душі і більше не треба буде себе накручувати необхідністю лікування зубів. І більше нічого не буде боліти і турбувати тривалий час.

8. Можливо, після візиту до стоматолога Ваша посмішка буде чарівною і Ви, без сорому, будете посміхатись “на всі 32”.

І пам’ятайте, що медицина не стоїть на місці. Розробляють нові, більш удосконалені, методи лікування та знеболення. Існують надтонкі голки для анестезії, пломбувальні матеріали, пломби з яких не можна відрізнити від зуба. Щоб відновити відсутність одного зуба, не обов’язково використовувати якесь агресивне та тотальне протезування, обпилюючи сусідні зуби. Можна просто скористатись протезуванням на імплантантах. Зараз є багато методів по збереженню сильно зруйнованих зубів і не завжди необхідно зразу видаляти зуби. Та багато іншого.

І тоді, коли Ваші знайомі будуть переживати з приводу хворого зуба та мучитись від думки про прийом у стоматолога, Ви будете тихо радуватись, що у Вас всі страхи в минулому. І Ви можете спокійно, з посмішкою піти до лікаря.

10 правил чарівної посмішки