Лікування зубів

Причина виникнення карієсу.

Найбільш розповсюдженим стоматологічним захворюванням на  сьогоднішній день є карієс зубів. Мікрофлора порожнини рота (бактерії, що наявні в порожнині рота) відіграють важливу роль у розвитку карієсу. Їжа, яку ми вживаємо, є поживним середовищем для розвитку бактерій та мікроорганізмів. Вуглеводи є найкращим джерелом енергії для бактерій і можуть в значній мірі сприяти розвитку карієсу.

Каріозна порожнина є результатом хімічної реакції продуктів розпаду бактерій (в основному кислот) на тканині зуба. Кислотні речовини пошкоджують емаль та дентин, що приводить до виникнення порожнин у зубах.

Якщо його не лікувати, то карієс може продовжувати розповсюджуватись глибше через емаль та дентин, поки не досягне пульпи зуба (більш відомий як зубний нерв). Якщо це виникне, то цілком можливо, що зуб потребує ендодонтичного лікування (лікування кореневих каналів) або навіть видалення.

Як ми проводимо лікування карієсу зубів?

Першим кроком у лікуванні каріозних дефектів є ретельне видалення заражених та пошкоджених тканин зуба. Після цього порожнина заповнюється спеціальним матеріалом (найчастіше фотополімерним, склоіономерним), який імітує зовнішній вигляд та біомеханічні властивості природних тканин зуба.

В нашій клініці ми використовуємо пломбувальні матеріали та реставраційні системи провідних світових виробників, які в поєднанні з роботою кваліфікованих лікарів забезпечують довготривалі та естетичні результати.

Лікування кореневих каналів

Що таке кореневі канали?

Простір всередині зуба від центру зуба, більш відомого як пульпова камера,  що проходить по всій довжині кореня до верхівки зуба називається канал, або точніше, кореневий канал.  Зуби людей можуть мати різну кількість каналів, в залежності від анатомії зуба: моляри мають від 2 до 4 каналів, премоляри та ікла від 1 до 2 каналів, і , нарешті, різці, як правило, 1 канал. Від основного каналу також можуть відходити додаткові канали. Число каналів та їх анатомія індивідуальні  та можуть  можуть змінюватись в залежності від зубів.

Найбільш розповсюджені причини захворювань кореневих каналів

Найбільш розповсюджені причини захворювань кореневих каналів

Будь-яка травма або інфекція нерву приводить до необхідності лікування кореневого каналу. Найбільш розповсюджені причини для лікування кореневих каналів включають в себе:

  • Карієс пошкоджує зуби, проходячи крізь емаль та дентин до пульпи.
  • В зубі виникає гнійний процес, відомий як інфікований від розпаду пульпи.
  •  Травми, такі як сколи або зламаний зуб, в результаті чого виникає подразнення нерву. (Зуб повільно помирає із-за старіння або минулої травми, що призводить до необхідності лікування в момент травми).

Як проводиться  терапія кореневого каналу.

Як проводиться  терапія кореневого каналу.Лікування кореневих каналів проводиться в одне або декілька відвідувань. Перед початком процедури стоматолог проконсультує Вас про необхідну кількість візитів до лікаря, матеріали  та методики, які будуть використовуватись до повного завершення лікування.  Використання  сучасних анестетиків виключає можливі неприємні відчуття. Принципово нові підходи до ендодонтичного лікування, в поєднанні з інноваційними технологіями та сучасними матеріалами  збережуть життя зубчикам на роки.